Yapar Paslanmaz en iyisi!

Başta Kahramanmaraş olmak üzere tüm bölgenin Paslanmaz yükünü sırtlayan Yapar Paslanmaz, tüm Türkiye hatta Dünya'nın çeşitli noktalarına hizmet vermektedir...

Kalite

Müşterilerinin gereksinimlerini ve beklentilerini amaca uygun olarak zamanında karşılamayı kalite politikasının temeli olarak görmektedir.Firmamızın temel ilkeleri düşük maliyetle kaliteli ürün imal etmektir. İmalat sürecimiz son derece kaliteli olup firmamız ISO 9001 – 2008 kalite yönetim standardı süreçlerine uygun imalat gerçekleştirmektedir.

Ä°novasyon

İnovasyonun her aşamada sürdürülebilirliğin anahtarı olduğunu da dile getiren, aynı zamanda kurumları sarsabilecek ani değişimlere ve etkilere karşı koruyucu bir kalkan görevi üstlendiğini dile getirdi. “Giderek büyüyen, ihtiyaçları artan ve beklentileri hızlı değişen küresel ve dinamik pazar aynı zamanda pek çok yeni fırsatı da içinde barındırıyor.

Üretim

Ürün yelpazemiz gıda ve tekstil ağırlıklı çalışma alanlarında kullanılır. Firmamızın bu kadar uzun soluklu olup büyüyerek devam etmesi dürüstlük ilkesini prensip edinmesinidir. Firmamız bu dönemde de hizmetleri aksatmadan kaliteden ödün vermeden dürüstlük hiç bozmadan çalışmalarına devam edecektir.

Bir aile şirketi olan Yapar Paslanmaz 1974 Yılında Kahramanmaraş’ta kuruldu. Firma başlangıçta küçük ölçekli işletme olarak 15 yıl hizmet verdi. Sonraki dönemlerde çelik konstrüksiyon bakım ve imalat olarak faaliyetlerine devam etti. 1998 yılından itibaren mühendislik hizmetleriyle paslanmaz çelik sektöründe şehrin öncü firması olmuştur.

Ürünler

Yapar Paslanmaz ürünlerinin tamamı paslanmaz çelikten üretilir ve ömür boyu paslanmama garantisine sahiptir.

Yuvarlak Tekstil Kumaş Taşıma Arabası – (Krom)

Yuvarlak Tekstil Kumaş Taşıma Arabası – Krom ürünümüzü genellikle Kahramanmaraş ve çevresindeki tekstil firmaları tercih etmektedir. Taşıma arabaları ayrıca Türkiye’nin diğer tekstil üreticilerinin de en çok kullandığı araçlardan biridir.

7156299491

Yuvarlak Tekstil Kumaş Taşıma Arabası – Statik Boyalı ürünümüzü genellikle Kahramanmaraş ve çevresindeki tekstil firmaları tercih etmektedir. Taşıma arabaları ayrıca Türkiye’nin diğer tekstil üreticilerinin de en çok kullandığı araçlardan biridir.

Köşeli Tekstil Taşıma Arabası – (Statik Boyalı)

Köşeli tekstil taşıma arabası – Statik Boyalı ürünümüzü genellikle Kahramanmaraş ve çevresindeki tekstil firmaları tercih etmektedir. Taşıma arabaları ayrıca Türkiye’nin diğer tekstil üreticilerinin en çok kullandığı araçlardan biridir.

(913) 344-3672

Köşeli tekstil taşıma arabası – Krom ürünümüzü genellikle Kahramanmaraş ve çevresindeki tekstil firmaları tercih etmektedir. Taşıma arabaları ayrıca Türkiye’nin diğer tekstil üreticilerinin en çok kullandığı araçlardan biridir.

Onlar Yapar Paslanmaz'ı tercih etti!

Kim ne demiş ?

Yapar Paslanmaz'ı tercih eden yüzlerce firma memnun. İşte hizmetlerimizden memnun kalan birkaç müşterimiz...
Ali Uğur Pabuççu

Ali Uğur Pabuççu

ÇMS Makine Enerji Müdürü

"Sıfırdan tesis kurulumu hizmeti aldık. Taahhüt edilen sürede teslim ettikleri ve iyi iş çıkardıkları için Yapar Paslanmaz ekibine teşekkür ederim."

Harun Bilginer

Harun Bilginer

Arıkan Makine Enerji Müdürü

"Fabrikamız için yapmış oldukları gerek taşıma arabaları gerek makine kurulumları ile başarılı bir iş çıkardıkları için Yapar Paslanmaz'a teşekkürler..."

Aydın Çayanoğlu

Aydın Çayanoğlu

Matesa Makine Enerji Müdürü

"Firmamızın arıtma filtrelerini, eşanjörlerini,toz & boya raflarını ve makine bakımlarını en iyi şekilde yapan Yapar Paslanmaz'a teşekkürler..."

Haber bültenimize abone olun

Haber bülteni

Blog

Yapar Paslanmaz'da neler yeni ?
Genel

Tarhana Turbo Mixer

Tarhana Turbo Mixer tarhana ürünlerinin aşını çekmeye yarayan ve tamamen paslanmaz bileşenlerden oluşan garantili ürünlerimizden bir tanesidir. Tarhana aşı çekme makinesi olarak da bilinen Tarhana Turbo Mixer ile tarhana imalatında ürünlerinizi hızlı ve homojen şekilde3102398924

Genel

Tekstil Fiksaj Arabaları

Fiksaj arabaları diğer adıyla bobin arabaları tekstil firmasında oldukça yoğun şekilde kullanılmaktadır. Tekstil atölyelerinde bobin taşımak için kullanılan bu arabaların diğer adı da kirpi arabasıdır. Görünüşü kirpiyi andırdığı için kirpi arabası adını almaktadır. Paslanmaz ve Daha fazlasını oku…

Genel

Tekerlekli Tekstil Arabaları

Tekerlekli Tekstil Arabaları kumaş taşıma konusunda tekstil üreticilerine oldukça yardımı olan paslanmaz ve statik boyalı olarak iki türde üretilen bir üründür. Tekstil firmalarının kumaş taşımasında oldukça etkili rol oynayan bu  ürünü Yapar Paslanmaz‘dan satın alabilirsiniz… Daha fazlasını oku…

İletişime Geç

Paslanmaz Çeliğin Güvenle Yoğrulmuş Hali Yapar Paslanmaz ile iletişime geçin...

Adres Bilgileri

Karacasu Kırım Mah. 83005 Sok. No:28

Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş

Telefon

+90 (344) 236 08 79
Pzt - Cum, 08:00-18:00
Cmt, 08:00-15:00

Yandaki iletişim formunu teklif, fiyat ve bilgi almak için kullanabileceğiniz gibi görüş,öneri ve şikayetlerinizi bildirmek için de kullanabilirsiniz. Yapar Paslanmaz Metal Çelik Makine San. ve Tic. Ltd. Şti.

İletişim Formu